Gazete Dergi İlanı

Markanızı dijital tasarımlarla online ortamdan gazete ve dergilere taşırken JBM INTERACTIVE olarak en iyi projeleri üretiyoruz. Konsept derinliğine sahip, hedefinize odaklı gazete ve dergi ilan tasarımlarımızla müşterilerinize dokunmanızı sağlıyoruz.

  • Etiketler:
  • Tarih: 4 yıl önce

Gazete ve dergilerin müşteri etkileşimindeki önemli yeri dijital tasarımla birleştirmek oldukça avantajlıdır. Birçok firma ilan verirken hazır tasarımlar kullanır. Ancak farkı yakalamak isteyen, müşteri kalitesinde A sınıfını hedefleyen firmalar özgün ve yaratıcı olmak isterler. Bizler de bunu sunuyoruz. Hedefleriniz doğrultusunda müşterinizin ilgisini mutlak suretle çekebileceğiniz, görüldüğünde farkını hissettirecek ve parmakla gösterilecek dijital konseptlerle markanıza itibar kazandırıyoruz.

 

Gazete – Dergi İlanı Avantajları Nelerdir?

 

Gazete ve dergiler genel olarak kaliteli okuyucu kitlesine seslenirler. Yaratıcı projeler üretildiğinde ilan tasarımları fark yaratırlar. Belli bir reklam politikasını desteklemek, kampanya duyurmak, marka tanıtmak ve birçok farklı amaç için gazete ve dergi ilanları en iyi sonuçları verir. Klasik kalıplardan kurtulup yaratıcı tasarımlarla desteklendiğinde gazeteler ve dergilerdeki sayfalar arasında en dikkat çeken sayfaya sahip olabilirsiniz. Okuyucu kitlesinde müşteri potansiyeli taşınan kesimi hedef alarak yürütülecek tasarım fikirlerinde JBM olarak mükemmeli size sunuyoruz.

 

Gazete – Dergi İlanı Tasarım Süreci Nasıl İşler?

 

1.    Hedef Kitlenin Tespiti

 

Gazete ve dergi ilanlarında tasarımın ölçüsünün belirlenmesi için öncelikle hedef kitlenin tespit edilmesi gerekir. Tasarımdaki kriterleri belirleyecek olan hedef kitlenin özellikleridir. İçerik, konsept ve yaratıcılık hedef kitlenin tespitiyle birlikte şekillenir.

 

2.    Yayın Yapılacak Alanın Değerlendirilmesi

 

Nerede ilan yayınlanacağı değerlendirilerek okuyucunun dikkatini çekebilecek çözümler üretilir. Ürün, hizmet veya marka özelliklerini yansıtacak, ilan özelliklerini taşıyan proje üretilerek ilanın yer alacağı mecraya en uygun tasarımlar ortaya çıkarılır.

 

3.    Konseptin Belirlenmesi

 

Ne yapmak istiyorsunuz? Gazete ve dergi ilanı yapmak istemenizdeki amaç, hedefleriniz ve elde etmek istediğiniz başarınızı dinliyoruz. En iyi sonuçları alacağınız bir konsept belirleyerek müşterilerinize daha yakın olmanızı sağlıyoruz. Kampanya, duyuru, ilan, tanıtım ve diğer her amaca uygun yaratıcı fikirlerimizde sınır tanımıyoruz.

 

4.    Nihai Sonuç ve Baskıya Hazır Teslimat

 

Tasarım süreci sonucunda markanıza itibar kazandıracak projemizi tamamlıyor ve size baskıya hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Dijital ortamda profesyonel tasarımcıların hazırladığı gazete – dergi ilanı projelerinizde başarılarınıza ortak olmaktan gurur duyuyoruz.