Broşür

Broşür tasarımlarında sıradan olmayan, klişeliği geride bırakmış, alışılmamış ve göze hitap eden tasarımlar mı görmek musunuz? Yaratıcılığı ve farklı oluşu ile bilinen JBM size istediğiniz hizmeti sunmaya hazır! Rakiplerinizi kışkırtan özgür ve özgün broşür tasarımlarımız hem itibarınızı yükseltecek hem de müşterilerinizin dikkatini çekecek.

  • Etiketler:
  • Tarih: 4 yıl önce

İyi tasarlanmış bir broşür, pazarlamada büyük önem taşır. Broşür tasarımı, tanıtılmak istenen ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirici olmalıdır. Bilgilendirmeler kısa ve öz olmalı, tasarım ve kalite ön planda olmalıdır. Doğru tasarlanan bir broşür hizmet veya ürün almak isteyen kişide ikna hissi uyandırmalıdır. Satın alma dürtüsünü harekete geçirmeyi başaran broşür tasarımlarına JBM ile sahip olabilirsiniz.

 

Broşür Nedir? Neden Gereklidir?

 

Broşür, firmaların ürün, hizmet, marka, cihaz tanıtımları amacıyla kullandığı basılı bir araçtır. Verdiği hizmeti veya ürünü tanıtmak isteyen firmalar genellikle broşür tasarımı yaptırmayı tercih ederler. Çünkü broşür tasarımı diğer reklam yöntemlerine göre daha ekonomiktir. Oldukça pratik, kısa ve öz bilgiler içeren, tanıtım ve reklam amacı taşıyan broşürler aktif olarak müşteri kazandırmayı hedefler.

 

Broşür tasarımı firmaların daha profesyonel görünmelerini sağlarken kurumsal kimliğe itibar kazandırmaya da destek olurlar. Broşür tasarlatıp dağıtırken odaklanılması gereken konu ilgi çekebilmektir. Bazen seçilen renk fark yaratabilirken, bazen de bir objenin kullanılması, yazı fontları ve grafik tasarım broşürün ilgi çekici olmasında önemli ayrıntılardan sadece birkaçıdır. Ayrıca broşür tasarımı marka bilinirliğini arttıran araçlardan bir tanesidir.

 

Gazete aralarında, kafelerdeki masaların üzerinde, otobüslerde ve gündelik yaşamın hemen her yerinde karşınıza çıkabilecek broşürler en etkili reklam araçları arasındadır. Broşürün tasarımı, kağıdın cinsi, baskının kalitesi ve JBM olarak en önemli ayrıntı olduğunu bildiğimiz grafik tasarımı broşürün amacına ulaşması için en iyi seviyede olmalıdır. Broşürün kalitesi, markanızın kalitesini yansıtır.

 

Uzun vadeli ve kısa vadeli broşür ihtiyaçlarınızda konsept tasarımlarımızla broşür tasarımlarınızı baskıya hazırlıyoruz. Müşterinin aklında iyi bir izlenim bırakmanızı sağlayacak tasarımlarımızla fikir aşamasından grafik tasarım aşamasına kadar en iyi geri dönüşleri almanızı hedefleyerek planlı bir süreç yönetiyoruz. JBM grafik hizmetleri arasında olan broşür tasarımlarımız, kurumsal kimliğinizi tamamlayan reklam araçlarınız olarak görevini icra etmeyi bekliyor.